Exea wspiera biznes w czasie pandemii

Aleksander Wangin

Exea Data Center – jedyny w Polsce ośrodek z certyfikatem Tier III – startuje z akcją wspomagającą przedsiębiorców. W jej ramach za kolokację dowolnej liczby serwerów zapłacą jedynie 1 zł miesięcznie przez pół roku, a po 6 miesiącach mogą zrezygnować z usługi lub skorzystać z propozycji kolejnej umowy na preferencyjnych warunkach.

W obecnej sytuacji technologia odgrywa kluczową rolę pod względem wsparcia przedsiębiorstw z ich codziennym funkcjonowaniu. Doskonale wie o tym Exea – polskie data center, które na co dzień wspiera proces transformacji cyfrowej biznesu, dostarczając m.in. usługi kolokacji czy chmury obliczeniowej do różnych sektorów. Swoje doświadczenie chce przekuć w pomoc firmom, które odczuwają negatywne skutki pandemii, a w technologii dostrzegają szansę dla swojego biznesu.

Nowe możliwości przy jednoczesnych oszczędnościach

W ramach promocji Exea obniża miesięczny abonament za usługi kolokacji do 1 zł. W cenie usługi zawiera również usługę zdalnych rąk, dzięki którym inżynierowie Exea zajmą się bieżącą konserwacją sprzętu oraz jego rozbudową, wyręczając firmowych specjalistów IT. Po 6 miesiącach przedsiębiorcy sami zadecydują co dalej. Mogą bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi lub przedłużyć umowę na specjalnych, niższych niż standardowe warunkach.

Kolokacja oznacza idealne warunki do pracy dla firmowych serwerów. Ich bezpieczeństwo i bezprzerwową pracę gwarantują zaawansowane systemy i procedury bezpieczeństwa oraz redundantne (zdublowane) systemy chłodzenia, wentylacji, zasilania i łącza telekomunikacyjne. To także dłuższa żywotność sprzętu, niższe koszty mediów, dzięki skali ich wykorzystania oraz wsparcie doświadczonych inżynierów. Wszystko to pozwala nawet najmniejszym firmom zyskać dostęp do zaplecza technologicznego niedostępnego nawet dla wielkich korporacji. Przedsiębiorcy nie muszą dłużej zajmować się doglądaniem swojej infrastruktury IT. Zamiast tego mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Certyfikowane IT to spokój i bezpieczeństwo biznesu

Exea Data Center usługę kolokacji świadczy z własnego, wybudowanego od podstaw ośrodka, który spełnia najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wytyczne. Jako jedyne centrum danych w Polsce przeszedł niezależną weryfikację, otrzymując uznawany na całym świecie certyfikat TIER III of Facility. Certyfikacja potwierdza najwyższe bezpieczeństwo, bezprzerwową pracę, a w rezultacie ciągłość działania procesów biznesowych klientów Exea.

Więcej szczegółów akcji oraz jej regulamin dostępne są pod adresem: kolokacja.exea.pl/

Inne w tej kategorii

Pionierska migracja banku do chmury Exea
Pionierska migracja banku do chmury Exea
Pionierska migracja banku do chmury Exea

Nicolaus Bank jako pierwszy bank w Polsce przeniósł wszystkie swoje systemy do chmury obliczeniowej.

autor:

opublikowano 30.8.2021

Exea uruchamia nową lokalizację w Warszawie
Exea uruchamia nową lokalizację w Warszawie
Exea uruchamia nową lokalizację w Warszawie

Drugi region usług to potwierdzenie priorytetowego celu Exea, jakim jest gwarantowanie rozwiązań o najwyższym poziomie bezpieczeństwa

autor:

opublikowano 11.5.2021

Exea wspiera biznes w czasie pandemii
Exea wspiera biznes w czasie pandemii
Exea wspiera biznes w czasie pandemii

Exea startuje z akcją wspierającą przedsiębiorców - za kolokację dowolnej liczby serwerów zapłacą jedynie 1 zł miesięcznie przez pół roku.

autor:

opublikowano 20.1.2021