Biznes i e-commerce

Chmura EXEA dla Twojego biznesu

Skaluj swoje przedsiębiorstwo w dowolnym kierunku.

Wykorzystaj chmurę Exea, by testować i rozwijać nowe gałęzie produkcji i dystrybucji.

Automatyzacja
Rozwiązania IT
Chmura

Biznes i E-commerce

Bezpieczny, szybki i wydajny biznes, gotowy na wiatr zmian

Tradycyjne sklepy stają się dziś coraz częściej showroomami i miejscami odbioru paczek zamówionych w sklepie internetowym.

Konsumenci kupują przez internet już nie tylko elektronikę, czy książki, ale nawet artykuły drogeryjne i żywność. Kolejne biznesy przenoszą przynajmniej część swojej działalności do sieci, gdzie jest coraz więcej ich klientów.

Najlepsze rozwiązanie dla biznesu

Twój biznes potrzebuje wydajnej infrastruktury IT.

Nie musisz inwestować w sprzęt ani dodatkowy personel IT, aby mieć najbardziej efektywne systemy obsługiwane przez doświadczonych specjalistów. Skorzystaj z infrastruktury chmurowej i dostosuj ilość zasobów do Twoich aktualnych potrzeb.

Mamy to, co najważniejsze dla Twojego biznesu

Wygodny backup

Bezagentowy backup pozwali Ci zabezpieczyć dane klientów przed atakami, zaszyfrowaniem, awariami i błędami ludzkimi – będziesz mógł działać bez przeszkód.

Optymalizacja rozliczeń

Możemy uwzględnić sezonowość w Twoich rozliczeniach, abyś płacił za zwiększoną infrastrukturę tylko wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Wiedza ekspertów

Za prawidłowe funkcjonowanie Twoich systemów odpowiadają nasi doświadczeni eksperci – możesz uzyskać nowe kompetencje bez poszerzania zespołu ds. IT.

Polskie Data Center

Ppowierzone nam dane są przechowywane w polskim, bezpiecznym Data Center, oddalonym od wielkich ośrodków miejskich.

Dostosujemy się do Twojego modelu biznesu

Szukasz bezpiecznego sposobu na przechowywanie danych Twoich klientów? Infrastruktura Twojego sklepu musi działać bezawaryjnie niezależnie od poziomu obciążenia? Skorzystaj z rozwiązania chmurowego, które można dostosować do okresowych wahań – jeśli zainteresowanie Twoją stroną jest większe np. w okresie świątecznym, przygotujemy do tego Twoją infrastrukturę.

Certyfikacja

Jedyne w pełni certyfikowane Data Center w Polsce

Jako jedyni w Polsce mamy certyfikat Tier III.

Wdrożyliśmy Systemy Zarządzania Ciągłością Działania ISO i Bezpieczeństwa informacji.

Licencjonowani partnerzy

Licencje subskrypcyjne

W modelu abonamentowym możesz skorzystać z licencji Microsoft (m.in. Windows Server, RDP, SQL), RedHat i SUSE – płacisz tylko za wykorzystane licencje.

sups.svg

Przejdźmy razem drogę do chmury

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój biznes, możemy pomóc w drodze do chmury.

Zarówno niewielkiemu sklepowi e-commerce, ale także wielkiemu biznesowi, który od lat sprzedaje w sieci produkty z różnych kategorii. Każdy biznes może zyskać na przejściu do chmury i dostępie do bezagentowego backupu, który zapewnia bezpieczeństwo danych klientów.

Proces migracji

Twoja droga do pełnej digitalizacji

Zobacz, jak wyglądała pionierska przeprowadzka do chmury Exea.

Etap 1:

Analiza potrzeb

Wspólnie sprawdzimy, jakie systemy będą niezbędne w Twojej firmie.

Opowiedz nam o specyfice Twojej organizacji. Zidentyfikujemy potencjalne trudności. Wyjaśnimy, jak przeprowadzamy migrację danych. Przeanalizujemy, jaki rodzaj backupu będzie dla Ciebie najlepszy, zaproponujemy najbardziej efektywną formę rozliczeń.

Etap 2:

Przygotowanie proof of concept

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie dedykowaną propozycję, opierając się na elementach poruszonych podczas rozmowy.

Przedstawimy harmonogram migracji, wdrożenia oraz szczegółowy kosztorys. Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, możemy przygotować dla Ciebie alternatywę, uwzględniając specyfikę działania Twojej firmy.

Satysfakcja

Etap 3:

Testowanie i wdrożenie

Po akceptacji propozycji przygotowujemy środowisko testowe, aby sprawdzić efektywność systemu.

Jeśli jesteś zadowolony z przygotowanego rozwiązania, zaczynamy je wdrażać w najdogodniejszym dla Ciebie terminie, aby zminimalizować brak dostępu klientów i pracowników do systemu. Skonfigurujemy wszystkie systemy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Etap 4:

Bieżące utrzymanie

Stale analizujemy działanie wdrożonych systemów. W każdym momencie, zgodnie z Twoimi potrzebami, możemy dostosować system do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów. W razie pytań – po prostu zadzwoń!

Skontaktuj się z nami

EXEA Sp. z o.o. © copyright 2024, wszystkie prawa zastrzeżone NIP 956-229-55-31, KRS 0000394866, Kapitał zakładowy 32 330 000,00 PLN