Background

IconBiznes i e-commerce

Chmura dla firm i biznesu. Twoja firma w chmurze EXEA

Szukasz bezpiecznej chmury dla swojej Firmy? Chmura EXEA to najlepsza rozwiązanie dla Twojego biznesu.
  1. Skaluj swoje przedsiębiorstwo w dowolnym kierunku. Wykorzystaj chmurę EXEA, by testować i rozwijać nowe gałęzie produkcji i dystrybucji. Twój e-commerce potrzebuje wydajnej, stabilnej i nieprzerwanie działającej chmury
Icon
Automatyzacja
Icon
Rozwiązania IT
Icon
Chmura

Biznes i E-commerce

Twój e-commerce w chmurze EXEA będzie bezpieczny, szybki i wydajny.

Tradycyjne sklepy stają się dziś coraz częściej showroomami i miejscami odbioru paczek zamówionych w sklepie internetowym.

Wraz z rosnącą popularnością zakupów online, wzrasta również znaczenie kwestii cyberbezpieczeństwa. Każda firma, która decyduje się na rozwinięcie swojej działalności w internecie, musi zadbać o odpowiednie zabezpieczenia danych klientów. Wrażliwe informacje, takie jak dane osobowe czy finansowe, są atrakcyjnym celem dla cyberprzestępców.

Bezpieczne przetwarzanie płatności, ochrona przed atakami typu phishing oraz zabezpieczenie baz danych przed nieautoryzowanym dostępem to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorcy. Inwestowanie w zaawansowane systemy zabezpieczeń oraz regularne audyty bezpieczeństwa stają się koniecznością w świecie cyfrowym.

Background

Najlepsze rozwiązanie dla biznesu

Twój biznes potrzebuje wydajnej infrastruktury IT.

Nie musisz inwestować w sprzęt ani dodatkowy personel IT, aby mieć najbardziej efektywne systemy obsługiwane przez doświadczonych specjalistów. Skorzystaj z infrastruktury chmurowej i dostosuj ilość zasobów do Twoich aktualnych potrzeb.

Mamy to, co najważniejsze dla Twojego biznesu

Icon

Wygodny backup

Bezagentowy backup pozwali Ci zabezpieczyć dane klientów przed atakami, zaszyfrowaniem, awariami i błędami ludzkimi – będziesz mógł działać bez przeszkód.
Icon

Optymalizacja rozliczeń

Możemy uwzględnić sezonowość w Twoich rozliczeniach, abyś płacił za zwiększoną infrastrukturę tylko wtedy, kiedy jej potrzebujesz.
Icon

Wiedza ekspertów

Za prawidłowe funkcjonowanie Twoich systemów odpowiadają nasi doświadczeni eksperci – możesz uzyskać nowe kompetencje bez poszerzania zespołu ds. IT.
Icon

Polskie Data Center

Powierzone nam dane są przechowywane w polskim, bezpiecznym Data Center, oddalonym od wielkich ośrodków miejskich.

Dostosujemy się do Twojego modelu biznesu

Szukasz bezpiecznego sposobu na przechowywanie danych Twoich klientów? Infrastruktura Twojego sklepu musi działać bezawaryjnie niezależnie od poziomu obciążenia? Skorzystaj z rozwiązania chmurowego, które można dostosować do okresowych wahań – jeśli zainteresowanie Twoją stroną jest większe np. w okresie świątecznym, przygotujemy do tego Twoją infrastrukturę.

Background

IconCertyfikacja

EXEA to jedyne w Polsce data center z certyfikatem TIER III.

Jako jedyni w Polsce mamy certyfikat Tier III.

Wdrożyliśmy Systemy Zarządzania Ciągłością Działania ISO i Bezpieczeństwa informacji.

Licencjonowani partnerzy

Licencje subskrypcyjne

W modelu abonamentowym możesz skorzystać z licencji Microsoft (m.in. Windows Server, RDP, SQL), RedHat i SUSE – płacisz tylko za wykorzystane licencje.

sups.svg

Przejdźmy razem drogę do chmury

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój biznes, możemy pomóc w drodze do [chmury obliczeniowej w modelu IaaS.](https://exea.pl/chmura-exea)

Zarówno niewielkiemu sklepowi e-commerce, ale także wielkiemu biznesowi, który od lat sprzedaje w sieci produkty z różnych kategorii. Każdy biznes może zyskać na przejściu do chmury i dostępie do bezagentowego backupu, który zapewnia bezpieczeństwo danych klientów.

Background

Proces migracji

Twoja droga do pełnej digitalizacji

Zobacz, jak wyglądała pionierska przeprowadzka do chmury Exea.
Background
Image on stack
Image on stack

Etap 1:

Analiza potrzeb

Wspólnie sprawdzimy, jakie systemy będą niezbędne w Twojej firmie.

Opowiedz nam o specyfice Twojej organizacji. Zidentyfikujemy potencjalne trudności. Wyjaśnimy, jak przeprowadzamy migrację danych. Przeanalizujemy, jaki rodzaj backupu będzie dla Ciebie najlepszy, zaproponujemy najbardziej efektywną formę rozliczeń.

Background

Etap 2:

Przygotowanie proof of concept

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie dedykowaną propozycję, opierając się na elementach poruszonych podczas rozmowy.

Przedstawimy harmonogram migracji, wdrożenia oraz szczegółowy kosztorys. Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, możemy przygotować dla Ciebie alternatywę, uwzględniając specyfikę działania Twojej firmy.

Background
Satysfakcja

Etap 3:

Testowanie i wdrożenie

Po akceptacji propozycji przygotowujemy środowisko testowe, aby sprawdzić efektywność systemu.

Jeśli jesteś zadowolony z przygotowanego rozwiązania, zaczynamy je wdrażać w najdogodniejszym dla Ciebie terminie, aby zminimalizować brak dostępu klientów i pracowników do systemu. Skonfigurujemy wszystkie systemy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Background

Etap 4:

Bieżące utrzymanie

Stale analizujemy działanie wdrożonych systemów. W każdym momencie, zgodnie z Twoimi potrzebami, możemy dostosować system do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów. W razie pytań – po prostu zadzwoń!

Skontaktuj się z nami