Chmura dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Jako jedyni w Polsce posiadamy Data Center z certyfikatem TIER III. Dlatego nasza infrastruktura jest przygotowana do przechowywania danych wrażliwych.

Backup to kopie bezpieczeństwa, które utrzymują Cię w gotowości do pracy, cokolwiek się wydarzy.

Telemedycyna
Digitalizacja
Rozwój

Usługi medyczne w chmurze

Usługi medyczne w chmurze dla szpitali, służby zdrowia i placówek medycznych

Pandemia COVID-19 znacznie przyśpieszyła informatyzację całego sektora ochrony zdrowia. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, jak chociażby powszechne korzystanie z teleporad, stało się faktem.

Dziś nikogo nie dziwią elektroniczne recepty ani zalecenia przesłane mailem. Dlatego warto, zgodnie z tym trendem, digitalizować kolejne obszary działalności – umożliwi to przyspieszenie pracy i będzie ułatwieniem dla wielu pacjentów.

Background

IconDroga do nowoczesności

Przejdź z nami cyfrową transformację

Obecnie jesteśmy świadkami cyfrowej transformacji kolejnych podmiotów medycznych. Przychodnie i szpitale zamieniają dokumenty papierowe na elektroniczne.

Exea Data Center może pomóc placówkom w przeprowadzeniu ich drogi do chmury obliczeniowej. Zapewniamy szeroki zestaw rozwiązań, które nie tylko upraszczają pacjentom korzystanie z usług, ale także ułatwiają personelowi szybkie i efektywne wykonywanie pracy.

Ochrona danych medycznych. Co możemy CI zaproponować?

Sektor ochrony zdrowia działa na danych wrażliwych: od informacji o personaliach pacjenta, po historię jego chorób. Z tego względu ochrona danych medycznych me kolosalne znaczenie.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że brak przestojów i stały dostęp do informacji o pacjencie powinien być jednym z filarów infrastruktury IT instytucji zajmujących się ochroną zdrowia.

Icon

Polskie Data Center

Twoje dane są przetwarzane na terenie Polski, zgodnie z polskimi przepisami, posiadamy wdrożone Systemy Zarządzania Ciągłością Działania ISO i Bezpieczeństwa informacji.
Icon

Certyfikowane DC

Jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat Tier III, dlatego nasza infrastruktura jest przygotowana do przechowywania danych wrażliwych.
Icon

Backup

Kopia zapasowa zapewnia bezpieczeństwo danych, możesz łatwo odzyskać, monitorować i raportować zmiany w czasie rzeczywistym.
Icon

Chmura obliczeniowa

Nie musisz inwestować w fizyczny sprzęt, Twoje dane są bezpieczniejsze niż w tradycyjnej serwerowni.

Nasze wdrożenia

Mamy doświadczenie w projektach medycznych. Zapoznaj się z case study z przeprowadzonego wdrożenia.

Case study image

Pionierskie wdrożenie blockchain w sektorze publicznym

Toruńskie Centrum Usług Wspólnych jako pierwsza jednostka sektora publicznego w Polsce wdrożyła rozwiązania oparte o technologię blockchain.

Logo
Icon

Brak ukrytych kosztów

wybierz rozliczenie wygodne dla Ciebie: opłata stała lub zależna od wykorzystanych zasobów.
Icon

Wsparcie ekspertów

zyskaj wsparcie doświadczonych ekspertów IT, uzyskaj nowe kompetencje bez konieczności zwiększania zespołu.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Niezależnie od tego, jak duże są Twoje potrzeby, możemy zaproponować Ci dedykowane rozwiązania, które będą obsługiwały najistotniejsze dla Ciebie obszary działalności.

Background

Proces migracji

Twoja droga do pełnej digitalizacji

Zobacz, jak wyglądała pionierska przeprowadzka do chmury Exea.
Background
Image on stack
Image on stack

Etap 1:

Analiza potrzeb

Wspólnie sprawdzimy, jakie systemy będą niezbędne w Twojej placówce medycznej.

Opowiedz nam o specyfice Twojej organizacji. Zidentyfikujemy potencjalne trudności. Wyjaśnimy, jak przeprowadzamy migrację danych. Przeanalizujemy, jaki rodzaj backupu będzie dla Ciebie najlepszy, zaproponujemy najbardziej efektywną formę rozliczeń.

Background

Etap 2:

Przygotowanie proof of concept

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie dedykowaną propozycję, opierając się na elementach poruszonych podczas rozmowy.

Przedstawimy harmonogram migracji, wdrożenia oraz szczegółowy kosztorys. Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby, możemy przygotować dla Ciebie alternatywę, uwzględniając specyfikę działania Twojej placówki.

Background

Etap 3:

Testowanie i wdrożenie

Po akceptacji propozycji przygotowujemy środowisko testowe, aby sprawdzić efektywność systemu.

Jeśli jesteś zadowolony z przygotowanego rozwiązania, zaczynamy je wdrażać w najdogodniejszym dla Ciebie terminie, aby zminimalizować brak dostępu pacjentów i pracowników do systemu. Skonfigurujemy wszystkie systemy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Background

Etap 4:

Bieżące utrzymanie

Stale analizujemy działanie wdrożonych systemów.

W każdym momencie, zgodnie z Twoimi potrzebami, możemy dostosować system do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów. W razie pytań – po prostu zadzwoń!

Skontaktuj się z nami