Exea wspiera biznes w czasie pandemii

Lead image
Exea Data Center – jedyny w Polsce ośrodek z certyfikatem Tier III – startuje z akcją wspomagającą przedsiębiorców. W jej ramach za kolokację dowolnej liczby serwerów zapłacą jedynie 1 zł miesięcznie przez pół roku, a po 6 miesiącach mogą zrezygnować z usługi lub skorzystać z propozycji kolejnej umowy na preferencyjnych warunkach.

W obecnej sytuacji technologia odgrywa kluczową rolę pod względem wsparcia przedsiębiorstw z ich codziennym funkcjonowaniu. Doskonale wie o tym Exea – polskie data center, które na co dzień wspiera proces transformacji cyfrowej biznesu, dostarczając m.in. usługi kolokacji czy chmury obliczeniowej do różnych sektorów. Swoje doświadczenie chce przekuć w pomoc firmom, które odczuwają negatywne skutki pandemii, a w technologii dostrzegają szansę dla swojego biznesu.

Nowe możliwości przy jednoczesnych oszczędnościach

_7510537.jpg
W ramach promocji Exea obniża miesięczny abonament za usługi kolokacji do 1 zł. W cenie usługi zawiera również usługę zdalnych rąk, dzięki którym inżynierowie Exea zajmą się bieżącą konserwacją sprzętu oraz jego rozbudową, wyręczając firmowych specjalistów IT. Po 6 miesiącach przedsiębiorcy sami zadecydują co dalej. Mogą bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi lub przedłużyć umowę na specjalnych, niższych niż standardowe warunkach.

Zalety kolokacji

Kolokacja oznacza idealne warunki do pracy dla firmowych serwerów. Ich bezpieczeństwo i bezprzerwową pracę gwarantują zaawansowane systemy i procedury bezpieczeństwa oraz redundantne (zdublowane) systemy chłodzenia, wentylacji, zasilania i łącza telekomunikacyjne. To także dłuższa żywotność sprzętu, niższe koszty mediów, dzięki skali ich wykorzystania oraz wsparcie doświadczonych inżynierów. Wszystko to pozwala nawet najmniejszym firmom zyskać dostęp do zaplecza technologicznego niedostępnego nawet dla wielkich korporacji. Przedsiębiorcy nie muszą dłużej zajmować się doglądaniem swojej infrastruktury IT. Zamiast tego mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Certyfikowane IT to spokój i bezpieczeństwo biznesu

Exea Data Center usługę kolokacji świadczy z własnego, wybudowanego od podstaw ośrodka, który spełnia najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wytyczne. Jako jedyne centrum danych w Polsce przeszedł niezależną weryfikację, otrzymując uznawany na całym świecie certyfikat TIER III of Facility. Certyfikacja potwierdza najwyższe bezpieczeństwo, bezprzerwową pracę, a w rezultacie ciągłość działania procesów biznesowych klientów Exea.

Promocja ważna do 1 kwietnia 2021 r.

Skontaktuj się z nami