Exea z tytułem Microsoft Gold Certified Partner

Lead image
Exea uzyskała najwyższy status partnerstwa z amerykańskim gigantem. Tym samym potwierdziła swoje kompetencje w obszarze dostarczania Klientom rozwiązań Microsoft i wykorzystania ich pełni możliwości w swoich usługach.

Program Partnerski Microsoft

Program Partnerski Microsoft stanowi barometr specjalizacji firm partnerskich, poziomu wiedzy i kompetencji ich przedstawicieli oraz stopnia zaangażowania we współpracę z Microsoft. Certyfikat na poziomie Gold jest gwarancją najwyższych kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie projektowania i wdrażania złożonych projektów informatycznych.

Exea od 2012 roku wykorzystuje narzędzia Microsoft, m.in. w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymywania systemów Windows Server oraz baz danych Microsoft SQL Server – w oparciu o własną infrastrukturę chmurową Exea Cloud. Ponadto Exea oferuje szeroką gamę rozwiązań Microsoft w modelach Cloud Solution Provider (CSP) oraz Services Provider License Agreement (SPLA).

Korzystaj z narzędzi najchętniej wybieranych przez klientów

21_12_2172.jpg


Rozwiązania Microsoft należą do najchętniej wybieranych przez naszych Klientów narzędzi. W związku z tym stale rozwijamy się w kierunku pełnego wykorzystania ich wszelkich możliwości oraz stawiamy na bezustanne zwiększanie kompetencji naszego zespołu. Wszystko to gwarantuje, że sięgając po produkty Microsoft dostarczane przez Exea Data Center, Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług oraz wsparcie prawdziwych fachowców – komentuje Łukasz Ozimek, Dyrektor Operacyjny Exea.

Microsoft Gold Certified Partner

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner to kolejne potwierdzenie kompetencji zespołu Exea, w skład którego wchodzą specjaliści posiadający wiedzę udokumentowaną indywidualnymi certyfikatami Microsoft. Ich umiejętności i doświadczenie przekładają się na realizowane projekty obejmujące wsparcie klientów w obszarze wdrażania, uruchamiania, utrzymywania i rozwoju projektów opartych o rozwiązania Microsoft.

Skontaktuj się z nami