Bezpieczna i skalowalna chmura dla Donoria S.A.

Lead image
Exea Data Center wdrożyła chmurę obliczeniową dla Donoria S.A.

Dzięki możliwościom rozwiązania cloud Donoria S.A. może korzystać z technologii, która zapewnia bezpieczeństwo danych wrażliwych klientów, a także umożliwia skalowalność, co ma ogromne znaczenie w branżach, które obserwują stały wzrost zainteresowania.

Donoria S.A. – bezpieczeństwo nowych technologii

Donoria S.A. od 15 lat posiada licencję brokerską. Firma zatrudnia ok. 150 pracowników w 16 oddziałach w całym kraju. Należy do Howden Group – międzynarodowej grupy brokerskiej działającej w 75 krajach. Specjalizacją Howden Group jest dostarczanie klientom rozwiązań ubezpieczeniowych szytych na miarę. Donoria S.A. jest liderem polskiego rynku wśród firm oferujących produkty związane z bezpieczeństwem nowych technologii w biznesie.


Dlaczego Exea Cloud?

„Ze względu na przetwarzanie wielu danych wrażliwych naszych klientów zależy nam na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, dlatego wybór padł na Exea Data Center, które jako jedyne w Polsce posiada certyfikat Tier III. Gwarantuje to nam bezpieczeństwo naszych danych, naszych klientów i ciągły dostęp do tej usługi”- mówi Dominik Stachiewicz, Członek Zarządu Donoria S.A.

Korzyści z wdrożenia chmury obliczeniowej

Donoria S.A. wybrała chmurę obliczeniową jako alternatywę dla rozbudowy tradycyjnej serwerowni, dzięki temu zyskała korzyści takie jak:

  • Możliwość szybkiego dostosowania się do zmiennej sytuacji rynkowej;
  • Szybkie odpowiadanie na różnorodne potrzeby klientów;
  • Minimalizacja ryzyka awarii systemu;
  • Minimalizacja ryzyka kradzieży danych;
  • Obniżenie kosztów - optymalizacja;
  • Skalowalność działalności;
  • Bezpieczeństwo danych wrażliwych;
  • Gwarancję wydajności.


Bezpieczny partner w biznesie

Zdaniem Dominika Stachiewicza: „Takie wdrożenia pozwalają nam utrzymać pozycję lidera zarówno w obszarze ubezpieczeniowych produktów masowych, ale również przy rozwiązaniach szytych na miarę. Exea Data Center to wiarygodny i bezpieczny partner w biznesie”.

Exea dzięki doświadczeniu specjalistów wynikającym z poszerzania wiedzy i kolejnych wdrożeń zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo, dlatego rozwiązania takie jak Exea Cloud sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających branżach działających w oparciu o dane wrażliwe klientów.

Skontaktuj się z nami