Wiodący dostawca rozwiązań wirtualizacji

Wiodący dostawca rozwiązań wirtualizacji, VMware, po raz trzeci został liderem infrastruktury hiperkonwergentnej w rankingu amerykańskiej firmy badawczo-doradczej Gartner.

Seria Magic Quadrant analizuje wybrane rynki i kierunki ich rozwoju. W tym roku VMware poprawił swoją pozycję zarówno w zakresie realizacji, jak i kompletności wizji rozwoju firmy. Wierzymy, że to uznanie odzwierciedla potencjał naszego modelu biznesowego w połączeniu z odważną strategią – komentuje firma w oficjalnym komunikacie.

VMware jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o technologie wirtualizacyjne - mówi Dariusz Duszyński, Chief Cloud Officer Exea Data Center. VMware wymyślił wirtualizację, wypromował ją, był pierwszym poważnym graczem na tym rynku. Do tej pory jest tak, że inne firmy porównują się z VMware, piszą, że są tak samo dobre, mają takie same lub prawie takie same funkcje jak VMware. To o czymś świadczy.

Zapytany o możliwość tworzenia usług w oparciu o innego dostawcę wirtualizacji odpowiada: nawet jeżeli próbuję to sobie wyobrazić, to nie bardzo widzę taką możliwość. Na pewno nie wyobrażam sobie zbudowania tak dobrego produktu, tak pewnego i niezawodnego w oparciu o rozwiązania wirtualizacyjne innych firm.

W ubiegłym roku Exea Data Center zostało odznaczone certyfikatem VMware Cloud Verified. Certyfikat VMware Cloud Verified to kolejne potwierdzenie, dzięki któremu klienci w łatwy sposób mogą zweryfikować nasze możliwości i jakość naszych usług - komentuje Dariusz Duszyński.

HCI-gartner-magic-quadrant-981x1024.jpg

Poznaj chmurę Exea opartą o wirtualizację VMware

Skontaktuj się z nami

EXEA Sp. z o.o. © copyright 2024, wszystkie prawa zastrzeżone NIP 956-229-55-31, KRS 0000394866, Kapitał zakładowy 32 330 000,00 PLN