Exea Backup Veeam

Należymy do zaufanych i zweryfikowanych partnerów VeeamGold Partners w modelu VCSP Cloud Service Provider. Dostarczamy gotowe rozwiązania kopii bezpieczeństwa łącząc usługę chmurową Exea Cloud oraz technologię Veeam.

Dzięki takiemu podejściu gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa komunikacji jak i bezpieczeństwo SLA (Service Level Agreement) dla przechowywanych danych.

Rodzaje usług Exea Backup Veeam

Veeam Backup & Replication

Usługa do firm, które chcą od podstaw stworzyć kompletne rozwiązanie backupowe w modelu 3-2-1-1-0. Wdrażając to rozwiązanie dostosowujemy się do Twoich indywidualnych preferencji

Veeam Cloud Connect

Usługa skierowana do firm, które wykorzystują obecnie rozwiązania Veeam, dająca możliwość realizacji kopii zapasowych do Exea Data Center bezpośrednio z własnej konsoli zarządzania

Veeam Backup Microsoft 365

Rozwiązanie eliminuje ryzyko utraty danych przechowywanych w Microsoft 365 m.in.: Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive, Microsoft Teams.

Najważniejsze zalety

Korzyści Exea Backup Veeam

Szerokie zastosowanie

Jedno rozwiązanie do kompleksowego backupu obejmujący środowiska chmurowe, wirtualne, fizyczne i NAS.

Niezawodne odzyskiwanie

Automatyzacja procesów znacznie przyspiesza procedury związane z testami kopii zapasowy. Dzięki a dzięki cyklicznym testom zmniejsza się ryzyko utraty danych po każdym incydencie.

Odzyskiwanie w chmurze Exea

Dzięki integracji Veeam z Exea Cloud odtwarzanie danych nigdy nie było prostsze. Szybkie dostęp do kopii w Exea Cloud na potrzeby elastycznego odzyskiwania po awarii, prac rozwojowych, testów oraz analiz.

Skorzystaj z najwyższej formy ochrony danych

Umów spotkanie z konsultantem EXEA, zobacz budynek i przekonaj się na własne oczy

Skontaktuj się z nami

EXEA Sp. z o.o. © copyright 2024, wszystkie prawa zastrzeżone NIP 956-229-55-31, KRS 0000394866, Kapitał zakładowy 32 330 000,00 PLN