Managed Services

Powierz nam zarządzanie
usługami cloud.

Profesjonalne zarządzanie, monitorowanie i serwisowanie
infrastruktury chmurowej 24/7/365.

Managed Services pozwala Ci na więcej

Optymalizuj koszty. Zwiększaj wydajność i bezpieczeństwo swojego IT.Zwiększ swoją produktywność

Dzięki Managed Services nie musisz inwestować w infrastrukturę IT, jej utrzymanie oraz personel nią zarządzający. Zamiast tego możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej firmy.

Bezustannie się rozwijaj

Nie tylko zajmiemy się zarządzaniem Twoimi systemami, ale również cały czas będziemy je udoskonalać, by z każdym miesiącem działały jeszcze wydajniej i efektywniej.

Zyskaj ciągłość działania

Nieustannie monitorujemy Twoje usługi, by zagwarantować ciągłość procesów przez całą dobę, nawet w przypadku awarii. Możesz liczyć na nasze wsparcie w trybie 24/7/365.

Migracja do chmury
może być prosta.

Poznaj chmurę dopasowującą się
do Twoich potrzeb.

Zobacz, jak zwiększymy efektywność Twojego biznesu

Szerokie portfolio usług

Zwiększ efektywność swojej infrastruktury, a także samego działu IT i korzystaj z szerokiego wachlarza usług i technologii, które elastycznie dostosujemy do potrzeb Twojej firmy.

Wsparcie ekspertów

Zyskaj wsparcie dedykowanego zespołu profesjonalistów i uzupełnij dzięki nim brakujące kompetencje bez konieczności rozszerzania swojego zespołu.

Zoptymalizowane koszty

Ogranicz inwestycje w sprzęt fizyczny oraz zespół niezbędny do jego utrzymania i zyskaj przewidywalność wydatków w długiej perspektywie czasowej.

Wysoka dostępność

Nie martw się o dostępność swoich usług i czas obsługi dzięki gwarantowanemu w umowie SLA na najwyższym poziomie.

Najnowsze rozwiązania

Zdobądź dostęp do nowoczesnych i zawsze aktualnych rozwiązań, które pozwolą Ci na szybkie wdrażanie innowacji przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa.

Transfer ryzyka

Przenieś odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Twoich usług i utrzymanie infrastruktury IT na zespół doświadczonych specjalistów o najwyższych kwalifikacjach.

Proste i elastyczne wdrożenie

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W ramach usługi administratorzy Exea zajmują się m.in.:

  • zarządzaniem usługami Cloud – konfiguracją i utrzymaniem środowisk VMware
  • zarządzaniem systemami operacyjnymi
  • konfiguracją i utrzymaniem polityk kopii zapasowych
  • konfiguracją baz danych, m.in. MS SQL, Oracle, PostgreSQL, mySQL/MariaDB
  • zarządzaniem i konfiguracją poczty Microsoft Exchange

Tak, nasz zespół składa się z inżynierów specjalizujących się m.in. w systemach Windows, Windows Server, Linux, RedHat, CentOS, Ubuntu czy Debian.

Tak, dzięki wykorzystywanym narzędziom jesteśmy w stanie na bieżąco analizować wszelkie parametry Twoich usług i cały czas je optymalizować.

Standardowy czas reakcji na zgłoszenie to 1 h. Jeśli zależy Ci na jeszcze szybszym czasie reakcji, dostępny jest pakiet Managed Services Enterprise, w którym czas reakcji na zgłoszenie ustalany jest indywidualnie.

System zgłoszeń dostępny jest w systemie 24/7/365.

M.in. Cloud VMware SDDC Engineer VCAP-DCA VCP-DCV & Cloud / VCE-CIA / MCSA / VTSP / vExpert.

Tak, eksperci Exea specjalizujący się w kwestiach bezpieczeństwa IT oraz zgodności procesów biznesowych pod kątem zgodności z RODO zajmują się również opracowywaniem polityk bezpieczeństwa.

Data Center

Exea to nowoczesne i bezpieczne centrum danych.

Zlokalizowane w centralnej Polsce, wybudowane od podstaw do świadczenia usług data center. Jako pierwsze i jedyne w Polsce posiada certyfikację Tier III przyznawaną przez niezależny Uptime Institute po serii rygorystycznych testów. Nowoczesna infrastruktura spełnia najwyższe standardy, zapewniając pełną redundancję wszelkich systemów i gwarantując dostępność wszystkich usług na najwyższym możliwym poziomie.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji