Exea Cloud

Polska hiperwydajna chmura obliczeniowa.

Ultraszybkie środowisko, które rośnie wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Wszystko, czego wymagasz od chmury idealnej

Wirtualizacja VMware

W standardzie otrzymujesz wirtualizację lidera wśród producentów infrastruktury chmurowej, a co najważniejsze swoimi zasobami zarządzasz za pomocą vCloud Director.

Gwarancja SLA 99,99%

Zapewniamy najwyższy poziom SLA naszej chmury w skali roku. Dostępność Twoich zasobów gwarantujemy umową, dokładnie określającą wszelkie nasze zobowiązania.

Nielimitowana liczba serwerów

Twórz niczym nieograniczoną liczbę maszyn wirtualnych zależnie od swoich potrzeb. Uruchamiaj kolejne środowiska, kiedy tylko ich potrzebujesz bez żadnych dodatkowych opłat.

Nielimitowany transfer danych

Nie płać dodatkowo za codzienne korzystanie ze swoich zasobów. W Exea transfer przychodzący do chmury i z niej wychodzący nie kosztuje Cię ani złotówki.

Licencje Windows Server bez limitu

Korzystaj z dowolnego systemu operacyjnego bez dodatkowych opłat. Możesz korzystać z nielimitowanej liczby licencji, również Windows Server, bez żadnych ograniczeń i ukrytych kosztów.

Ochrona przed atakami DDoS

W Exea wszystkie Twoje systemy są bezpieczne, a system AntyDDoS dostajesz w standardzie. Twoje usługi działają bez żadnych zakłóceń, a Twoi klienci mają do nich stały dostęp.

Porozmawiajmy o migracji

Chcesz przenieść swoją infrastrukturę IT do chmury, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z doświadczenia ekspertów i powierz migrację w ręce inżynierów Exea. Pomożemy Ci na każdym etapie przeprowadzki, tak byś mógł skupić się na tym, co najważniejsze dla Twojej firmy.

Wirtualizacja lidera rynku

Wykorzystaj pełen potencjał wirtualizacji VMware. Zarządzaj swoją chmurą za pomocą vCloud Director, który umożliwia łatwe i intuicyjne konfigurowanie środowiska wirtualnego.

Dzięki przynależności Exea do elitarnego grona partnerów o statusie VMware Cloud Verified zyskujesz dostęp do pełnego spektrum możliwości infrastruktury VMware Cloud oraz pewność, że nasze usługi działają na najwyższym możliwym poziomie architektury.

Dlaczego firmy wybierają Exea Cloud

Bezpieczeństwo

Zaawansowane systemy zabezpieczeń, redundantna infrastruktura i rygorystyczne procedury gwarantują bezpieczeństwo nieosiągalne dla lokalnej, firmowej serwerowni.

Optymalizacja

Zamień CAPEX na OPEX i korzystaj ze stałego abonamentowego modelu opłat. W Exea Cloud zapłacisz jedynie za rdzenie, pamięć RAM, przestrzeń dyskową i dodatkowe adresy IP.

Oszczędność

Skończ z inwestowaniem w infrastrukturę, rozbudowę systemów IT i ich utrzymanie. Przenieś swoje zasoby do chmury i nigdy więcej nie martw się amortyzacją sprzętu.

Elastyczność

Natychmiastowo wdrażaj nowe projekty informatyczne. Reaguj na zmieniającą się sytuację rynkową i elastycznie dostosowuj parametry swojego środowiska do nowych potrzeb.

Personalizacja

Zaprojektujemy rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci przeprowadzić analizę Twoich potrzeb i doradzimy przy wyborze odpowiedniego wariantu.

Wygoda

Nie trać czasu na zajmowanie się sprzętem i rozwiązywanie problemów technicznych. Skup się na planowaniu kolejnych wdrożeń bez żadnych ograniczeń infrastrukturalnych.

Najlepsza chmura w modelu IaaS

Chmura Exea otrzymała prestiżowe wyróżnienie Best in Cloud 2020 w kategorii „Najlepszy dostawca chmury w modelu IaaS”. Jury konkursu doceniło możliwość pełnej, swobodnej konfiguracji każdego parametru własnego wirtualnego data center przez użytkowników Exea Cloud, brak jakichkolwiek limitów czy dodatkowych opłat oraz najwyższe bezpieczeństwo rozwiązania.

Migracja do chmury
może być prosta.

Potrzebujesz pomocy
w administrowaniu serwerami?

Wybierz rozliczenie wygodne dla Ciebie

Stałe opłaty miesięczne

Co miesiąc zapłacisz tę samą kwotę za te zdeklarowane zasoby.

Wybierz, gdy:
✔️ Twoje środowisko pracuje 24h na dobę
✔️ Dysponujesz stałym, określonym budżetem

Pay-As-You-Go

Zapłacisz jedynie za rzeczywiste użycie swoich zasobów.

Wybierz, gdy:
✔️ Twoje środowisko pracuje sezonowo
✔️ Nie znasz swojego zapotrzebowania na zasoby

Zarządzaj efektywniej

Potrzebujesz pomocy w administrowaniu serwerami? Wolisz oszczędzać czas oraz środki i skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej firmy lub na zupełnie nowych projektach?

Nic prostszego – powierz zarządzanie swoimi wirtualnymi serwerami specjalistom Exea. Zyskaj wsparcie doświadczonej ekipy profesjonalistów bez konieczności rozszerzania swojego zespołu i bez rozpraszania odpowiedzialności za Twoje zasoby.

Poznaj historie firm, które wybrały Exea Cloud

Wykorzystaj w pełni jej możliwości

Polityka backupowa, m.in. Veeam

Zabezpiecz swoje maszyny wirtualne przed utratą danych. Łatwo twórz, zmieniaj i kasuj swoje kopie zapasowe, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Licencje Microsoft SPLA

Korzystaj z pełnej gamy licencji na najnowsze oprogramowanie Microsoft w modelu abonamentowym i korzystaj z aplikacji w swoim środowisku.

Gwarancja
zasobów

Zyskaj pewność, że Twoje zasoby obliczeniowe na poziomie fizycznym uruchamiane są tylko i wyłącznie dla Ciebie z gwarancją pełnej wydajności.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji

Data Center

Exea to nowoczesne i bezpieczne centrum danych.

Zlokalizowane w centralnej Polsce, wybudowane od podstaw do świadczenia usług data center. Jako pierwsze i jedyne w Polsce posiada certyfikację Tier III przyznawaną przez niezależny Uptime Institute po serii rygorystycznych testów. Nowoczesna infrastruktura spełnia najwyższe standardy, zapewniając pełną redundancję wszelkich systemów i gwarantując dostępność wszystkich usług na najwyższym możliwym poziomie.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach Exea Cloud?

Skorzystaj z materiałów szkoleniowych lub wsparcia naszych specjalistów.

Tutoriale

Baza wiedzy w formie artykułów oraz wideo jest do Twojej dyspozycji.

Helpdesk

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu dedykowanych specjalistów.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.