Chat with us, powered by LiveChat

Exea Cloud

Poznaj trzy modele szybkiej, elastycznej i wysokowydajnej chmury.

Niezależnie, który model wybierzesz

W standardzie otrzymujesz dużo więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Wirtualizacja VMware

W standardzie otrzymujesz wirtualizację lidera wśród producentów infrastruktury chmurowej, a co najważniejsze swoimi zasobami zarządzasz za pomocą vCloud Director.

Nielimitowana liczba serwerów

Twórz niczym nieograniczoną liczbę maszyn wirtualnych zależnie od swoich potrzeb. Uruchamiaj kolejne środowiska, kiedy tylko ich potrzebujesz bez żadnych dodatkowych opłat.

SLA 99,99%

Zapewniamy najwyższy poziom SLA naszej chmury w skali roku. Dostępność Twoich zasobów gwarantujemy umową, dokładnie określającą wszelkie nasze zobowiązania.

Licencje Windows Server bez limitu

Korzystaj z dowolnego systemu operacyjnego bez dodatkowych opłat. Możesz korzystać z nielimitowanej liczby licencji, również Windows Server, bez żadnych ograniczeń i ukrytych kosztów.

Nielimitowany transfer

Nie płać dodatkowo za codzienne korzystanie ze swoich zasobów. W Exea transfer przychodzący do chmury i z niej wychodzący nie kosztuje Cię ani złotówki.

Ochrona przed DDoS

W Exea wszystkie Twoje systemy są bezpieczne, a system AntyDDoS dostajesz w standardzie. Twoje usługi działają bez żadnych zakłóceń, a Twoi klienci mają do nich stały dostęp.

Która dla Ciebie?

Własne wirtualne Data Center

Cloud VDC

Szybka i automatyczna chmura prepaid.

Cloud VDC to usługa, której finalną cenę poznasz w czasie rzeczywistym. Zaloguj się do panelu Exea365 i skorzystaj z kreatora. Twórz nieograniczoną liczbę maszyn wirtualnych, połączeń sieciowych i konfiguracji firewall. Licencje Windows Server oraz nielimitowany transfer danych otrzymujesz w cenie usługi.

Idealne dla: szukających elastycznego rozwiązania bez wiązania się umową.

dla profesjonalistów

Cloud PRO

Chmura dla bardzo wymagających.

Cloud PRO to dedykowane rozwiązanie z podejściem projektowym. Pozwala Ci korzystać z wydajnych procesorów oraz szybkich dysków typu SSD All Flash. Możesz korzystać z wielu licencji w formie abonamentowej, np. Microsoft SQL oraz samodzielne tworzyć polityki backupowe za pomocą narzędzi Veeam.

Idealna dla: firm szukających dedykowanego rozwiązania, które wymaga projektowego podejścia.

Dla największych graczy

Cloud Enterprise

Chmura skrojona do konkretnych potrzeb.

Cloud Enterprise to rozwiązania chmurowe dedykowane dla specjalistycznych potrzeb i projektów. Indywidualnie kreowane środowiska, w klastrach najwyższej dostępności. Pełne wsparcie inżynierów IT na etapie projektowania, migracji a także zarządzania projektem.
 

Idealna dla: realizujących wyjątkowe projekty o specjalistycznych wymaganiach.

Co sprawia, że nasza chmura jest wyjątkowa?

Exea Data Center

zlokalizowane w Polsce

Usługi chmurowe świadczymy z naszego, własnego data center, które wybudowaliśmy od podstaw, spełniając najbardziej rygorystyczne wytyczne. Jako jedyni w Polsce przeszliśmy niezależną weryfikację otrzymując m.in. certyfikat TIER III of Constructed Facility.

Tylko u nas w cenie każdej usługi

Load Balancer

VPN IPsec

Client VPN

Firewall

NAT

DHCP

Wirtualizacja najwyższych lotów

Wykorzystaj pełen potencjał wirtualizacji VMware. Zarządzaj swoją chmurą za pomocą vCloud Director, który umożliwia łatwe i intuicyjne konfigurowanie środowiska wirtualnego. Zawiera wbudowane usługi m.in: takie jak Load Balancer, VPN IPsec, Firewall, NAT czy DHCP.

Infrastruktura

oparta o najlepsze rozwiązania

Tworząc Exea Cloud nie pozwoliliśmy sobie na żadne kompromisy. Jesteśmy świadomi, jak ważne dane nam powierzasz, dlatego za główny cel postawiliśmy sobie połączenie przystępnych cen z wysokowydajną infrastrukturą, która sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Wybierz system, który Ci odpowiada

Nielimitowane licencje Microsoft Windows Server masz zawsze w cenie usługi.

Ubuntu

Windows Server

Redhat

Linux

Fedora

CoreOS

CentOS

Debian

Poznaj historie firm, które wybrały naszą chmurę

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skorzystaj z materiałów szkoleniowych lub wsparcia naszych specjalistów.

Tutoriale

Nasza baza wiedzy w formie artykułów i wideo jest do Twojej dyspozycji.

Helpdesk

Skorzystaj z pomocy naszego zespołu dedykowanych specjalistów.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.