Chmura Exea Cloud.
Hiperwydajna infrastruktura Exea Data Center
i wirtualizacja VMware

Exea365

Pierwsza chmura bez limitów i ukrytych kosztów. Uruchom własne Virtual Data Center rozliczane godzinowo w modelu prepaid. Mobilny panel Exea365 do zarządzania.

Załóż darmowe konto

Exea Cloud PRO

Chmura dla wymagających. Więcej narzędzi, więcej mocy, więcej możliwości. Zarządzanie polityką backupową. Dedykowane wsparcie i rozliczenie miesięczne. Jedna umowa, wiele rozwiązań.

Zobacz więcej

Exea Cloud Enterprise

Chmura prywatna budowana zgodnie z Twoimi wymogami architektury. Dedykowana, wydzielona fizycznie infrastruktura w Exea Data Center. Pełna migracja danych i utrzymanie aplikacji.

Zobacz więcej

Niezależnie, od tego który Exea Cloud wybierzesz, w cenie usługi otrzymujesz dużo więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.


Exea Data Center zlokalizowane w Polsce

Exea Cloud świadczymy z naszego data center, które wybudowaliśmy od podstaw, spełniając najbardziej rygorystyczne wytyczne. Jako jedyni w Polsce przeszliśmy niezależną weryfikację otrzymując prestiżowy certyfikat TIER III of Design Documents oraz TIER III of Constructed Facility wydany przez Uptime Institute.

Działamy w oparciu o wdrożony i audytowany System Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301:2012) oraz Bezpieczeństwa informacji (ISO 27001:2013) spełniając w pełni wygania RODO.


Dopasuj chmurę do swoich potrzeb

W ramach Exea Cloud stworzyliśmy 3 różne modele chmury, ale każdy z gwarancją SLA 99,99% w oparciu o jedyne w Polsce certyfikowane data center Tier III


Exea365

Chcesz płacić tylko za to, czego potrzebujesz? Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi w panelu Exea365 stworzysz środowisko, które będzie odpowiednie dla Twojego aktualnego zapotrzebowania. Sam w kilku prostych krokach ustalisz parametry oraz poznasz finalną cenę bez żadnych ukrytych kosztów. Natomiast pierwsze serwery wirtualne uruchomisz w ciągu kilku minut.

Nie musisz przechodzić szkolenia, by dowiedzieć się, jak korzystać z panelu Exea365. Nasze intuicyjne rozwiązanie ułatwia zarządzanie całym środowiskiem.

Łatwa modyfikacja zasobów pozwala szybko reagować na dynamicznie zmieniające się sytuacje rynkowe i płacić tylko za to, czego obecnie używasz według aktualnego zapotrzebowania w godzinowym rozliczeniu pre-paid.


Exea Cloud PRO

Wolisz rozliczać się w systemie miesięcznym i interesuje Cię cloud z płatnością post-paid? Chcesz korzystać z dodatkowych licencji, np. SQL? Chcesz samemu tworzyć polityki backupowe za pomocą Veeam? Jeśli tak, to Exea Cloud PRO jest idealnym rozwiązanie dla Ciebie. Rozwiązanie to łączy wszystkie te cechy tworząc chmurę dla bardziej wymagających.


W standardzie otrzymujesz wirtualizację lidera rynku VMware, a co najważniejsze swoimi zasobami zarządzasz za pomocą vCloud Director. Możesz również skorzystać z nielimitowanej liczby licencji Microsoft Windows Server. Pomożemy Ci też w przeprowadzeniu procesu migracji na każdym jego etapie. To wszystko bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.


Exea Cloud Enterprise

Szukasz w pełni dedykowanego rozwiązania, które wymaga podejścia projektowego? Potrzebujesz chmury opartej na konkretnej infrastrukturze serwerowej i sieciowej zaprojektowanej pod kątem specyfiki Twoich potrzeb? Chcesz móc zadecydować o każdym najmniejszym szczególe technicznym?

Skontaktuj się z nami – zaprojektujemy kilka rozwiązań, z których jedno będzie na pewno dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Pomożemy Ci też przeprowadzić analizę Twoich potrzeb i doradzimy przy wyborze odpowiedniego wyjścia. Nasz zespół doświadczonych specjalistów wesprze Cię również podczas całego procesu migracji.

Porównaj usługi Exea CloudExea365
Exea Cloud PROExea Cloud Enterpriseslide

KontaktImię i nazwisko


Adres e-mail


Wiadomość


Twoja wiadomość została wysłana. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h.
Błąd. Twoja wiadomość nie została wysłana - spróbuj jeszcze raz.