Backup & Disaster Recovery

Backup & Disaster Recovery

Zapewnij swojej firmie funkcjonowanie nawet podczas najpoważniejszych niezapowiedzianych zdarzeń.

W przypadku wystąpienia awarii DRaaS zapewnia działalność operacyjną w oparciu o Exea Data Center!

Wybierz sprawdzone rozwiązanie

W pełni skuteczne i stabilne narzędzie Veeam Backup & Replication zapewnia zintegrowane, bezpieczne i szybkie odzyskiwanie systemów po awarii. Dodatkowo prosty i intuicyjny interfejs poprawia ergonomię pracy i przyspiesza zarządzanie narzędziem. Najnowocześniejsze technologie oraz olbrzymie doświadczenie zaszyte w rozwiązaniu sprawiają, że Veeam nie ma sobie równych w dziedzinie bezpieczeństwa ciągłości działania.

DRaaS: Disaster Recovery as a Service

Zapewnij spokój swojemu biznesowi

Gotowość na awarię

Zapewnij gwarancję ciągłości działania Twojej firmy oraz jej procesów biznesowych w modelu 24/7/365. Twoi pracownicy i klienci zyskają dostęp do zasobów niezależnie od czynników zewnętrznych.

Optymalizacja kosztów

Nie płać za dodatkowe centrum danych. Dzięki usługowemu modelowi nie musisz inwestować w zakup, utrzymywanie i serwisowanie awaryjnej infrastruktury. Płać jedynie za zużyte zasoby obliczeniowe.

Wysoka dostępność

Zabezpiecz nie tylko dane w postaci kopii zapasowych (Backup), ale co najważniejsze całych równolegle działających serwerów z systemami operacyjnymi i aplikacjami. Gwarantujemy dostępność SLA 99,99%.

Pełna niezależność i swoboda

Samemu decyduj, czy i kiedy przełączyć działalność na zapasowe środowisko w przypadku wystąpienia awarii. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie, np. przy użyciu swojego telefonu

Poznaj najbardziej kompletny backup na świecie

Kompleksowo zabezpiecz swoją organizację przed atakami i przechowuj kopie zapasowe na terenie Polski

Acronis Cyber Backup

Jedno rozwiązanie do wielu zadań

Awarie, błędy ludzkie czy cyberataki prowadzą do kosztownych przestojów, utraty klientów i zysków oraz kar ustawowych. Dlatego dzisiejsze działy IT powinny korzystać wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, które minimalizują ryzyko utraty danych.

Backup Acronis to nie tylko kopie zapasowe. To kompleksowa ochrona Twojej organizacji, pełne bezpieczeństwo wszystkich jej użytkowników i urządzeń oraz prawdziwe wsparcie działu IT w utrzymaniu ciągłości biznesowej przez 24 godziny na dobę.

Aktywna ochrona

Chroń dane przed atakami ransomware dzięki funkcji wykrywania podejrzanych działań na danych, plikach kopii zapasowych i aplikacjach do tworzenia kopii zapasowych.

Centralna konsola zarządzająca

Zmniejsz czasy RTO dzięki dostępowi z dowolnego urządzenia do konsoli dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej.

Administracja oparta na rolach

Udostępnij działowi IT możliwość ochrony zdalnych oddziałów firmy z funkcjami zarządzania i przydzielania ról administracyjnych.`

Elastyczny system rozliczeń

Chroń konkretne urządzenia (serwery, maszyny wirtualne, urządzenia końcowe) dodatkowo zyskując przestrzeń do ich backupu. Zabezpiecz dowolną liczbę urządzeń i rozliczaj się za wielkość wykorzystywanej przestrzeni do składowania kopii bezpieczeństwa.

Poznaj najbardziej kompletny backup na świecie

Kompleksowo zabezpiecz swoją organizację przed atakami i przechowuj kopie zapasowe na terenie Polski

Pionierska migracja banku do chmury Exea

Exea Data Center podjęło się pionierskiej migracji wszystkich systemów banku do swojej chmury. W efekcie Nicolaus Bank został pierwszym w Polsce bankiem działającym w 100% z chmury obliczeniowej.

Dlaczego EXEA backup?

Profesjonalne rozwiązania dedykowane, na najwyższym poziomie

Optymalizacja

Zamień CAPEX na OPEX i korzystaj ze stałego abonamentowego modelu opłat. W Exea Cloud zapłacisz jedynie za rdzenie, pamięć RAM, przestrzeń dyskową i dodatkowe adresy IP.

Personalizacja

Zaprojektujemy rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci przeprowadzić analizę Twoich potrzeb i doradzimy przy wyborze odpowiedniego wariantu.

Wsparcie ekspertów

Zyskaj wsparcie dedykowanego zespołu profesjonalistów i uzupełnij dzięki nim brakujące kompetencje bez konieczności rozszerzania swojego zespołu.

Transfer ryzyka

Przenieś odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Twoich usług i utrzymanie infrastruktury IT na zespół doświadczonych specjalistów o najwyższych kwalifikacjach.

Skontaktuj się z nami

EXEA Sp. z o.o. © copyright 2024, wszystkie prawa zastrzeżone NIP 956-229-55-31, KRS 0000394866, Kapitał zakładowy 32 330 000,00 PLN