Backup Exea

Twoje dane pod specjalną ochroną.

Backup to kopie bezpieczeństwa, które utrzymują Cię w gotowości do pracy, cokolwiek się wydarzy.

Poznaj Backup Exea

Bezpieczne, trwałe i skalowalne zabezpieczenie Twoich danych w dwóch wygodnych modelach.

Twórz kopie zapasowe swoich środowisk wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Szybko i łatwo odzyskuj swoje dane oraz monitoruj i raportuj systemy w czasie rzeczywistym.

Zabezpiecz swoje dane za pomocą szybkiej i prostej usługi obiektowej pamięci masowej. Korzystaj z dostępu do wysokoskalowalnej infrastruktury z dowolnego miejsca i urządzenia.


Kompleksowa ochrona danych Veeam Backup

Zabezpiecz swoje dane i odzyskuj je szybko, bez przerw w pracy dzięki zaawansowanym rozwiązaniom Veeam Software.

Szybko

Zabezpiecz swoje dane i systemy w kilku prostych krokach i błyskawicznie odzyskuj zasoby, kiedy tylko okażą się potrzebne.

Łatwo

Dzięki intuicyjnej konsoli w prosty sposób skonfigurujesz harmonogram wykonywania kopii bezpieczeństwa i odzyskasz swoje dane.

Pewnie

Wystarczy, że raz skonfigurujesz rozwiązanie, a możesz o nim zapomnieć – dane będą zabezpieczone i dostępne w każdych okolicznościach.

Elastycznie

Dzięki infrastrukturze Exea zyskujesz niezależność sprzętową i praktycznie nieograniczone zasoby na Twoje kopie bezpieczeństwa.

Wygodnie

Monitoruj, raportuj i konfiguruj – w pełni zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi i śledź stan oraz wydajność backupu i jego weryfikacji.


Pewność działania Twojej firmy

Zabezpiecz dane swojego przedsiębiorstwa przed ich utratą. Dzięki zapasowym kopiom całych maszyn wirtualnych zyskujesz pewność, że Twoje zasoby są odporne na cyberzagrożenia i awarie, a ciągłość działania Twojej firmy jest niezagrożona.

Pełna współpraca technologiczna

Wykorzystywane rozwiązanie Veeam Backup & Replication zapewnia kompleksową ochronę danych wszystkich obciążeń — wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Za pomocą jednej konsoli wykonasz szybkie i niezawodne operacje tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania oraz replikacji wszystkich aplikacji i danych.

Zaczynamy?

Uruchom swój Veeam Backup

Wygodny i szybki Backup S3

Twórz szybko kopie bezpieczeństwa, przechowuj je w łatwo skalowalnej przestrzeni i korzystaj z nich w dowolnym miejscu.

Oszczędnie

Płać mniej za swój backup dzięki niskiej cenie rozwiązania. Za aktywację usługi i transfer swoich danych nie zapłacisz ani złotówki.

Elastycznie

Dostosowuj wielkość swojej przestrzeni wraz z Twoimi zmieniającymi się potrzebami za pomocą kilku kliknięć myszki.

Łatwo

Nie musisz kupować infrastruktury, utrzymać jej i tracić czasu na jej konfigurację. Usługę uruchomisz w kilku prostych krokach.

Pewnie

Nie martw się o dostępność swoich danych dzięki gwarancji SLA na poziomie wynoszącym 99,99% w skali roku.

Wszędzie

Korzystaj ze swoich ulubionych narzędzi do backupu, zintegruj je za pomocą API i zyskaj dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca.


Używaj swoich ulubionych narzędzi

Zarządzaj swoimi kopiami bezpieczeństwa przez API, CLI lub innymi rozwiązaniami kompatybilnymi z S3.

Data Center

Exea to nowoczesne i bezpieczne centrum danych.

Zlokalizowane w centralnej Polsce, wybudowane od podstaw do świadczenia usług data center. Jako pierwsze i jedyne w Polsce posiada certyfikację Tier III przyznawaną przez niezależny Uptime Institute po serii rygorystycznych testów. Nowoczesna infrastruktura spełnia najwyższe standardy, zapewniając pełną redundancję wszelkich systemów i gwarantując dostępność wszystkich usług na najwyższym możliwym poziomie.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.