Acronis Cyber Files

Poznaj współdzielony dysk firmowy.

Uzyskaj dostęp do wszystkich swoich plików, udostępniaj je oraz edytuj wspólnie ze swoimi pracownikami z dowolnego miejsca.

Acronis Cyber Files – dużo więcej niż sam dysk

Przechowuj pliki, korzystaj z nich w dowolnej chwili i miejscu – na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Korzystaj w dowolnym miejscu

Korzystaj ze swobody dostępu, edycji i udostępniania plików na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Kontroluj dostęp do plików

Działaj szybciej i sprawniej z dowolnymi osobami w organizacji lub spoza niej. Bezpiecznie udostępniaj pliki i współpracuj w czasie rzeczywistym na urządzeniu przenośnym i komputerze.

Nie przejmuj się lokalizacją

Twoje dane nigdy nie opuszczą terytorium Polski. To niezwykle istotne dla instytucji wymagających szczególnych gwarancji legislacyjnych.


Kontroluj sposób udostępniania plików

Zwiększ produktywność swojej firmy dzięki łatwiejszej współpracy pomiędzy pracownikami. Korzystaj z dostępu do firmowych plików z każdego miejsca i urządzenia.

Jednocześnie zyskaj gwarancję bezpieczeństwa, prywatności i pełnej kontroli nad danymi. Możesz przyznawać innym osobom uprawnienia do pobierania, edytowania, komentowania lub wyświetlania swoich plików.

Twoje dane na terenie Polski

Wybierając rozwiązanie Acronis Cyber Files w Exea masz pewność, że wszystkie Twoje dane znajdują się polskim data center, ich przetwarzanie odbywa się w zgodzie z polskim prawem i RODO oraz że nikt inny poza Tobą nie ma do nich dostępu.

Dlatego to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w organizacjach, które wymagają szczególnych gwarancji bezpieczeństwa, jak kancelarie prawnicze, brokerzy ubezpieczeniowi czy placówki medyczne. Zyskujesz pewność, że Twoje dane nie krążą po świecie, a znajdują się w polskim, bezpiecznym centrum danych.

Odkryj kluczowe funkcjonalności Acronis Cyber Files

Synchronizacja plików w dowolnym miejscu

Korzystaj, udostępniaj i synchronizuj pliki z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i z dowolnego komputera, smartfonu lub tabletu.

Dokumenty Office zawsze pod ręką

Twórz i edytuj dokumenty Office w mobilnej wersji Acronis Cyber Files dla systemów Android i iOS bez korzystania z żadnych zewnętrznych aplikacji.

Mobilna edycja plików PDF

Edytuj istniejące pliki PDF, twórz nowe i przesyłaj je dalej pocztą elektroniczną za pomocą jednej aplikacji mobilnej Acronis.

Dostęp z poziomu każdego urządzenia

Zyskaj dostęp do firmowych danych i dokumentów przy użyciu dowolnego urządzenia za pomocą aplikacji lub przeglądarki internetowej.

Kontrola i polityki dostępu

Zapewnij danym bezpieczną przestrzeń zgodną z przepisami i szczegółowo kontroluj, kto ma dostęp do Twoich konkretnych plików.

Łatwa i intuicyjna nawigacja

Korzystaj z intuicyjnego interfejsu UI, który sprawia, że udostępnianie plików mobilnych jest łatwe i nie wymaga dodatkowych szkoleń.

Zastanawiasz się, czy warto?

Szukasz rozwiązania, które będzie w pełni odpowiadać Twojej organizacj?
Zależy Ci na tym, by Twoje dane były przechowywane w Polsce?
Chcesz wypróbować Acronis Cyber Files za darmo przez 14 dni?
Potrzebujesz pomocy w pierwszych krokach korzystania z produktów Acronis?

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania, zademonstrujemy jego możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania podczas prezentacji usług Acronis. Wskaż tylko odpowiedni dla Ciebie termin.

To Ty decydujesz o sposobie rozliczenia

 

Za urządzenia

Korzystaj ze współdzielonej przestrzeni przy użyciu konkretnej liczby licencji dla urządzeń.

 

Za przestrzeń

Korzystaj z rozwiązania na dowolnej liczbie urządzeń i rozliczaj się za wielkość wykorzystywanej przestrzeni.

Zacznij już dziś – to proste

Uruchom Acronis Cyber Files

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W modelu rozliczanym za urządzenia otrzymujesz wskazaną przez Ciebie liczbę licencji pozwalających korzystać z rozwiązania przez użytkowników Twojej firmy. Wariant ten idealnie sprawdzi się w organizacjach, które znają konkretną liczbę wykorzystywanych urządzeń, a ich ilość nie ulega częstym zmianom.

Wybierając model rozliczany za przestrzeń zyskujesz określone miejsce na firmowe dane. Możesz korzystać z nich na dowolnej liczbie urządzeń oraz dodawać nowe wraz z rozwojem Twojej firmy.

Niezależnie od tego, który model rozliczenia wybierzesz, możesz korzystać z dowolnej liczby urządzeń. Pamiętaj jednak, że wybierając model rozliczany za urządzenia, musisz znać ich konkretną liczbę w momencie zawierania umowy.

Decydując się na model rozliczany za przestrzeń w dowolnym momencie możesz dodawać nowe urządzenia lub z nich rezygnować.

Wszystkie Twoje dane wykorzystywane za pomocą Acronis Cyber Files wykorzystują rozwiązanie Object Storage S3 dostarczane przez Exea. Masz zatem pewność, że dane nie krążą po świecie, znajdują się tylko i wyłącznie na terenie Polski w bezpiecznym centrum danych, które podlega pod polskie prawo i w pełni spełnia wymagania RODO.

Tak. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz 14-dniową możliwość korzystania z rozwiązania i sprawdzenia, jak pomoże w zabezpieczeniu Twojej organizacji.

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji lub pomocy w obsłudze rozwiązań Acronis, możesz umówić się na prezentację produktów we wskazanym przez Ciebie terminie.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.