Acronis Cyber Backup

Gdy sam backup to za mało.

Kompleksowo zabezpiecz swoją organizację przed atakami i przechowuj kopie zapasowe na terenie Polski.

Poznaj najbardziej kompletny backup na świecie

Aktywna ochrona

Chroń dane przed atakami ransomware dzięki funkcji wykrywania podejrzanych działań na danych, plikach kopii zapasowych i aplikacjach do tworzenia kopii zapasowych.

Centralna konsola zarządzająca

Zmniejsz czasy RTO dzięki dostępowi z dowolnego urządzenia do konsoli dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej.

Administracja oparta na rolach

Udostępnij działowi IT możliwość ochrony zdalnych oddziałów firmy z funkcjami zarządzania i przydzielania ról administracyjnych.


Jedno rozwiązanie do wielu zadań

Awarie, błędy ludzkie czy cyberataki prowadzą do kosztownych przestojów, utraty klientów i zysków oraz kar ustawowych. Dlatego dzisiejsze działy IT powinny korzystać wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, które minimalizują ryzyko utraty danych.

Backup Acronis to nie tylko kopie zapasowe. To kompleksowa ochrona Twojej organizacji, pełne bezpieczeństwo wszystkich jej użytkowników i urządzeń oraz prawdziwe wsparcie działu IT w utrzymaniu ciągłości biznesowej przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź, co wyróżnia backup Acronis

Proaktywna ochrona przed ransomware

Unikaj przestojów, aktywnie chroniąc pliki przed nieautoryzowanymi modyfikacjami czy szyfrowaniem. Acronis Active Protection wykorzystuje sztuczną inteligencję, technologie uczenia maszynowego oraz białe listy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych.

Całkowita ochrona

Całkowicie zabezpiecz dane swojej infrastruktury, niezależnie od tego czy masz do czynienia ze wzrostem objętości danych, wdrażaniem nowych procesów biznesowych czy migracją na nowe aplikacje, platformy lub do chmury. Acronis Cyber Backup chroni ponad 20 platform – fizyczne, wirtualne, mobilne i w chmurze.

Bezkonkurencyjna prostota

Zaoszczędź pieniądze na licencjach oraz czas na edukacji, integracji i codziennych czynnościach dzięki prostemu i skalowalnemu narzędziu, które zarządza dowolnym zadaniem ochrony danych. Rozwiązanie wymaga od działu IT mniejszych nakładów pracy, dzięki czemu może on efektywniej wykonywać swoje zadania.

Natychmiastowe przywracanie

Osiągnij zamierzony wskaźnik RTO i minimalizuj czas przestojów do sekund, utrzymując jednocześnie ogólny poziom produktywności firmy dzięki unikalnej technologii runVM.

Kontrola infrastruktury

Zyskaj łatwy wgląd w bieżąca pracę Twojej infrastruktury dzięki powiadomieniom i raportom oraz w łatwy sposób rozwiązuj problemy w celu zwiększenia odporności wszelkich systemów organizacji.

Wygodna architektura

Zarządzaj wszystkimi funkcjami ochrony danych w jednym miejscu za pomocą centralnego ujednoliconego interfejsu zarządzającego. Zapisuj kopie zapasowe i przywracaj w prosty sposób dowolny element backupu przy minimalnym czasie przestoju.

Zastanawiasz się, czy warto?

Szukasz rozwiązania, które w pełni zabezpieczy Twoją organizację?
Zależy Ci na tym, by Twoje dane były przechowywane w Polsce?
Chcesz wypróbować Acronis Cyber Backup za darmo przez 14 dni?
Potrzebujesz pomocy w pierwszych krokach korzystania z produktów Acronis?

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania, zademonstrujemy jego możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania podczas prezentacji usług Acronis. Wskaż tylko odpowiedni dla Ciebie termin.

W ramach usługi zyskujesz więcej

Kopie zapasowe
i odzyskiwanie

Szybkie i niezawodne odzyskiwanie wszystkich aplikacji, systemów i danych na dowolnym urządzeniu, po dowolnym incydencie.

Antywirus
i antymalware

Kompleksowa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem oparta o SI z filtrowaniem adresów URL i automatycznym skanowaniem kopii zapasowych.

Zarządzanie bezpieczeństwem i punktami końcowymi

Zarządzanie ochroną punktów końcowych: oceny luk w zabezpieczeniach i zarządzanie poprawkami, pulpitami zdalnymi i kondycją dysków.

Twoje dane na terenie Polski

Wybierając rozwiązanie Acronis Cyber Backup w Exea masz pewność, że wszystkie Twoje kopie zapasowe znajdują się polskim data center, ich przetwarzanie odbywa się w zgodzie z polskim prawem i RODO oraz że nikt inny poza Tobą nie ma do nich dostępu.
Ponadto wybierając Exea Data Center zyskujesz gwarancję nieprzerwanego dostępu do wszystkich swoich danych potwierdzoną jedynym w Polsce certyfikatem TIER III, co przekłada się na pewność ciągłości działania Twojego biznesu.

To Ty decydujesz o sposobie rozliczenia

 

Za urządzenia

Chroń konkretne urządzenia (serwery, maszyny wirtualne, urządzenia końcowe) dodatkowo zyskując przestrzeń do ich backupu.

 

Za przestrzeń

Zabezpiecz dowolną liczbę urządzeń i rozliczaj się za wielkość wykorzystywanej przestrzeni do składowania kopii bezpieczeństwa.

Zaczynamy?

Uruchom swój Acronis Backup

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Acronis Cyber Backup wspiera ponad 20 platform, wśród których znajdują się rozwiązania Microsoft (m.in. Windows, Windows Server, Exchange, SQL Server), Linux, Android, Mac, iOS, VMware, Red Hat, Oracle, KVM, Citrix czy Nutanix.

W modelu rozliczanym za urządzenia otrzymujesz wskazaną przez Ciebie liczbę licencji pozwalających zabezpieczyć Twoje maszyny, systemy czy użytkowników. Wariant ten idealnie sprawdzi się w organizacjach, które znają konkretną liczbę zabezpieczanych urządzeń, a ich ilość nie ulega częstym zmianom.

Wybierając model rozliczany za przestrzeń zyskujesz określone miejsce na kopie zapasowe Twoich danych. Możesz zabezpieczyć dowolną liczbę urządzeń oraz dodawać nowe wraz z rozwojem Twojej firmy.

Niezależnie od tego, który model rozliczenia Acronis Cyber Backup wybierzesz, możesz zabezpieczyć dowolną liczbę urządzeń. Pamiętaj jednak, że wybierając model rozliczany za urządzenia, musisz znać ich konkretną liczbę w momencie zawierania umowy.

Decydując się na model rozliczany za przestrzeń w dowolnym momencie możesz dodawać nowe urządzenia lub z nich rezygnować.

Wszystkie Twoje dane zabezpieczone za pomocą Acronis Cyber Backup wykorzystują rozwiązanie Object Storage S3 dostarczane przez Exea. Masz zatem pewność, że dane nie krążą po świecie, znajdują się tylko i wyłącznie na terenie Polski w bezpiecznym centrum danych, które podlega pod polskie prawo i w pełni spełnia wymagania RODO.

Tak. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz 14-dniową możliwość korzystania z rozwiązania i sprawdzenia, jak pomoże w zabezpieczeniu Twojej organizacji.

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji lub pomocy w obsłudze Acronic Cyber Backup, możesz umówić się na prezentację produktu we wskazanym przez Ciebie terminie.

Masz pytania?

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.