Operator Data Center

Twoje zadania

– Monitorowanie parametrów pracy infrastruktury Data Center i rejestracja zdarzeń.

– Nadzór techniczny nad urządzeniami i infrastrukturą w serwerowni.

– Wykrywanie, wstępna diagnoza oraz usuwanie awarii oraz jej skutków.

– Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz z grupami wsparcia (administratorzy).

– Aktualizacja dokumentacji technicznej dotyczącej infrastruktury IT klientów Data Center.

Wymagania

– Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub informatyczne).

– Znajomość zasad funkcjonowania instalacji infrastrukturalnych (instalacje elektryczne, systemy alarmowe, nadzoru wideo, klimatyzacji, wykrywania i gaszenia pożarów, telekomunikacyjne).

– Znajomość okablowania strukturalnego, w tym znajomość narzędzi do diagnozy usterek (obsługa narzędzi pomiarowych np. FLUKE).

– Podstawowa znajomość sprzętu IT w zakresie budowy urządzeń typu serwer, macierz dyskowa, przełączniki sieci LAN/SAN/WAN itp.

– Podstawowa znajomość topologii sieci komputerowych LAN/WAN umożliwiających diagnozę problemów.

– Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym.

– Praktyczna znajomość oprogramowania biurowego MS Office.

Mile widziane

– Posiadanie uprawnień SEP.

– Znajomość systemów MS Windows w zakresie obsługi kont użytkowników.

– Znajomość narzędzi zdalnego dostępu (np. RDP, telnet, ssh).

– Umiejętność pisania prostych skryptów shellowych.

– Znajomość zasad funkcjonowania systemów do wykonywania kopii zapasowych.

– Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

Oferujemy

– Stabilną i rozwojową pracę w zespole profesjonalistów.

– Udziału w nowych projektach.

– Dostęp do najnowszych technologii.

– Umowę o pracę na pełny etat.

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

– Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

– Godziny pracy w systemie zmianowym 07.00-19.00 oraz 19.00-07.00.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności i sprawdź w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: kariera@exea.pl

Szukasz rozwiązań Enterprise?

Pozwól nam skontaktować się z Tobą.
Zostaw email lub telefon, nasz doradca odezwie się w ciągu 24 godzin.

Jesteś Klientem indywidualnym? Podwoimy Twoje pierwsze doładowanie cloud.

Bez kombinacji. Ot tak.

Załóż konto