Operator Data Center

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój nowoczesnego centrum przetwarzania danych.

Poszukujemy najlepszych osób, realizując idee jednego z najnowocześniejszych data center w Polsce.

Twoje zadania

  • monitorowanie parametrów pracy infrastruktury Data Center i rejestracja zdarzeń
  • nadzór techniczny nad urządzeniami i infrastrukturą w serwerowni
  • wykrywanie, wstępna diagnoza oraz usuwanie awarii oraz jej skutków
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi grupami wsparcia
  • aktualizacja dokumentacji technicznej dotyczącej infrastruktury IT klientów Data Center

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub informatyczne)
  • znajomość zasad funkcjonowania instalacji infrastrukturalnych (instalacje elektryczne, systemy alarmowe, nadzoru wideo, klimatyzacji, wykrywania i gaszenia pożarów, telekomunikacyjne)
  • znajomość okablowania strukturalnego, w tym znajomość narzędzi do diagnozy usterek (obsługa narzędzi pomiarowych np. FLUKE)
  • podstawowa znajomość sprzętu IT w zakresie budowy urządzeń typu serwer, macierz dyskowa, przełączniki sieci LAN/SAN/WAN itp.
  • podstawowa znajomość topologii sieci komputerowych LAN/WAN umożliwiających diagnozę problemów
  • podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym
  • praktyczna znajomość oprogramowania biurowego MS Office

Oferujemy

  • posiadanie uprawnień SEP
  • znajomość systemów MS Windows w zakresie obsługi kont użytkowników
  • znajomość narzędzi zdalnego dostępu (np. RDP, telnet, ssh)
  • umiejętność pisania prostych skryptów shellowych
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów do wykonywania kopii zapasowych
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Mile widziane

  • stabilną i rozwojową pracę w zespole profesjonalistów
  • udziału w nowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • godziny pracy w systemie zmianowym 07.00-19.00 oraz 19.00-07.00

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: kariera@exea.pl

Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Zostaw email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Sprawdź naszą chmurę!

Na dobry początek naszej współpracy dostaniesz 20 PLN na testy.
Bez zobowiązań. Ot tak.

Załóż konto