Cloud Administrator

Wierzymy, że w usługach IT ważni są przede wszystkim ludzie, dlatego poszukujemy najlepszego Cloud Administratora do realizacji projektów w jednym z najnowocześniejszych Data Center w Polsce.

Exea Data Center to jedyne centrum przetwarzania danych w Polsce z najwyższą certyfikacją TIER III, przyznaną po serii rygorystycznych testów infrastruktury. Jesteśmy liderem rozwiązań Data Center w Polsce północnej. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania Cloud, Data Center oraz Recovery Center.

Dołącz do naszego zespołu.

Twoje zadania

– Rozwój i utrzymanie infrastruktury IT w chmurze.

– Rozwój i utrzymanie rozwiązań chmurowych dla kluczowych aplikacji biznesowych.

– Praca z wybranymi technologiami, m.in: VMware, Veeam, Microsoft, AD, Linux, SQL, Docker.

– Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji środowisk chmurowych.

– Udział we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań chmurowych.

Wymagamy

– Umiejętności i doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu rozwiązań chmurowych.

– Wysoko rozwiniętej umiejętności oceny ryzyka.

– Samodzielności, analitycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów.

– Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.

– Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

– Mile widziane certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

Oferujemy

– Pracę w zespolę ekspertów i prawdziwych pasjonatów IT

– Pracę z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury Data Center

– Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii chmurowych.

– Realny wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy.

– Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności.

– Stabilne zatrudnienie UoP lub B2B.

– Pakiet socjalny (dofinansowanie wakacji).

– Elastyczne godziny pracy.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności i sprawdź w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: kariera@exea.pl

Szukasz rozwiązań Enterprise?

Pozwól nam skontaktować się z Tobą.
Zostaw email lub telefon, nasz doradca odezwie się w ciągu 24 godzin.

Prowadzisz firmę? Dostaniesz
50 PLN na testy chmury.

Bez zobowiązań. Ot tak.

Załóż konto