fbpx

Account Manager

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych centrów danych w Polsce. Dla naszych Klientów dostarczamy profesjonalne usługi cloud & data center, których portfolio bezustannie poszerzamy. Stale dopasowujemy się do wymagań zmieniającego się rynku.

Zbudowaliśmy przyjazną i profesjonalną kulturę pracy zespołowej, opartą na transparentności, sprawiedliwym traktowaniu i dążeniu do ciągłego rozwoju zarówno naszej firmy, jak i osobistych umiejętności. Nasze ambicje sięgają wysoko ponad chmury i stale podnosimy sobie poprzeczkę. Od inżynierów przez specjalistów, po managerów szukamy talentów, które pomogą nam dalej rozwijać Exea Data Center. Dołącz do naszego zespołu w nowej roli.

Twoje główne zadania i wyzwania

  • rozwój portfela Klientów w segmencie B2B na terenie Polski
  • kwalifikacja i obsługa pozyskiwanych i napływających leadów
  • identyfikacja potrzeb Klientów i opracowywanie rozwiązań
  • prowadzenie ciągłości procesu sprzedaży (prezentacja, kalkulacja cenowa, ofertowanie, negocjacje, redagowanie umów)
  • tworzenie strategii działań oraz jej samodzielne wdrażanie
  • bieżące raportowanie działalności

Zainteresowany? Upewnij się, że

  • posiadasz wiedzę w zakresie produktów i usług cloud / data center / ICT
  • posiadasz udokumentowane doświadczenie w sprzedaży / accountingu w firmie, w jednym z obszarów: cloud / data center/ nowych technologii / software / konsultingu IT
  • potrafisz skoordynować pracę własną oraz zespołu wspierającego sprzedaż w sposób efektywny i często pod presją czasu
  • jesteś gotowy do podróży służbowych (opcjonalnie 1-2 razy w tygodniu)
  • nie masz problemu z komunikacją w języku angielskim

Zdobędziesz dodatkowe punkty, jeśli

  • znasz rozwiązania z obszaru VMware, Veeam

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Mamy standardy w stylu: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, dodatek do wakacji „wczasy pod gruszą”, elastyczne godziny pracy, umowa o pracę, bonusy za wyniki, bezpłatny parking, narzędzia pracy, ale to co nas naprawdę wyróżnia to:

  • zaufanie do ludzi
  • duży i realny wpływ na nasze projekty
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
  • nie robienie rzeczy bez sensu
  • kultura feedbacku

Wyślij CV na adres: kariera@exea.pl

Pamiętaj o zamieszczeniu informacji o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez EXEA Sp. z o.o. do celów rekrutacji. W dokumentach aplikacyjnych załącz następującą klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Tutaj możesz przeczytać naszą Politykę prywatności i sprawdzić w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

Szukasz rozwiązań Enterprise?

Pozwól nam skontaktować się z Tobą.
Zostaw email lub telefon, nasz doradca odezwie się w ciągu 24 godzin.

cloud

Polska chmura dla firm.
Załóż darmowe konto Exea365

Uruchom