fbpx

Business Development
Manager

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych centrów danych w Polsce z prestiżową certyfikacją TIER III. Dostarczamy dla biznesu nowoczesne usługi cloud & data center, których portfolio bezustannie poszerzamy. Stale dopasowujemy się do wymagań zmieniającego się rynku ICT.

Mówiąc krótko – nie bawimy się w skomplikowane, hierarchiczne tytuły. Wszyscy jesteśmy zespołem i traktujemy się po partnersku – jednakowo i sprawiedliwie. Stawiamy na swobodę i autonomię, byśmy mogli tworzyć rzeczy spektakularne.

Nie zwalniamy tempa. Od inżynierów przez konsultantów po managerów szukamy wyjątkowych talentów, które pomogą nam dalej budować naszą markę Exea Data Center.

Kogo poszukujemy

Exea szybko poszerza swoją ofertę. Szukamy Business Development Managera, jako kolejnego ogniwa zespołu handlowego. Naszym celem jest stanie się najlepszym dostawcą usług chmurowych i data center w Polsce.

Będziesz stale podejmował atrakcyjne wyzwania i poszukiwał nowych, często nieoczywistych możliwości rozwoju firmy. W otoczeniu pasjonatów i specjalistów Twoja wiedza na temat biznesu i nowych technologii będzie stale rosła. Staniesz na czele zespołów projektowych, w których przejmiesz rolę lidera odpowiedzialnego za obsługę klienta, zawarcie umowy i wdrożenie usługi.

Twoje zadania

– Generowanie nowych projektów biznesowych

– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

– Scouting najlepszych partnerów biznesowych na rynku

– Organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży

– Dbanie o relacje z nowymi i dotychczasowymi klientami i partnerami

– Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za wprowadzanie nowych usług

– Współpraca z zespołami wdrożeniowymi

Jakich umiejętności będziesz potrzebować

– Doświadczenie w obszarze usług IT (cloud lub data center)

– Sukcesy w sprzedaży B2B

– Sukcesy w nawiązywaniu współpracy z partnerami

– Pełne zrozumienie mechanizmów rynku sprzedaży

– Swoboda w nawiązywaniu kontaktów, otwartość

– Wysokie umiejętności negocjacyjne i nieustępliwość

– Umiejętność pracy w zespole i elastyczność

Oferujemy

– Wpływ na rozwój dedykowanych obszarów firmy

– Rozwojową pracę w zespole profesjonalistów

– UoP lub B2B

– Ubezpieczenie medyczne

– Bonus do wakacji

– Wynagrodzenie + bonus za wyniki

– Udział w nowych projektach

– Dostęp do najnowszych technologii

Jak możesz aplikować

– Napisz dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu

– Pochwal się swoimi sukcesami

– Prześlij CV na adres kariera@exea.pl.

Pamiętaj o zamieszczeniu informacji o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exea Sp. z o.o. do celów rekrutacji.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności i sprawdź w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Szukasz rozwiązań Enterprise?

Pozwól nam skontaktować się z Tobą.
Zostaw email lub telefon, nasz doradca odezwie się w ciągu 24 godzin.

cloud

Jesteś Klientem indywidualnym? Podwoimy Twoje pierwsze doładowanie cloud.

Bez kombinacji. Ot tak.

Załóż konto