Administrator Windows / VMware

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój nowoczesnego centrum przetwarzania danych.

Poszukujemy najlepszych osób, realizując idee jednego z najnowocześniejszych data center w Polsce.

Twoje zadania

  • administracja systemami Windows Server,
  • administracja systemami Hyper-V / VMware,
  • wsparcie w zarządzaniu VMware vCloud Director
  • nadzorowanie systemów wirtualizacji pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania,
  • serwisowanie systemów w ustalonym oknie czasowym i zgodnie z SLA,
  • analiza incydentów i problemów oraz usuwanie ich skutków,
  • sprzętowa i programowa rozbudowa systemów według ustalonego projektu,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej systemów oraz kontrola zmian wprowadzanych do nich.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze środowisk wirtualnych (ponad 50 hostów fizycznych),
  • dobra znajomość technicznego języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilną i rozwojową pracę w zespole profesjonalistów,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • dostęp do najnowszych technologii cloud,
  • pracę w nowoczesnym data center klasy TIER III,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • system pracy 8h dziennie, elastycznie do wyboru w oknie 07.00-17.00

Mile widziane

  • praktyczna wiedza dotycząca sieci SAN oraz systemów backupowych,
  • praktyczna wiedza dotycząca systemów macierzy dyskowych klasy enterprise,
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności,
  • wykształcenie wyższe techniczne bezpośrednio związane z zakresem obowiązków (preferowane wykształcenie o profilu informatycznym).

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: kariera@exea.pl

Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Zostaw email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Sprawdź naszą chmurę!

Na dobry początek naszej współpracy dostaniesz 20 PLN na testy.
Bez zobowiązań. Ot tak.

Załóż konto