Linux / Storage Administrator

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie nowoczesnego centrum przetwarzania danych.

Poszukujemy najlepszych osób, realizując idee jednego z najnowocześniejszych data center w Polsce.

Twoje zadania

  • Administracja systemami Linux Server.
  • Administracja systemami VMware.
  • Wsparcie w zarządzaniu VMware vCloud Director.
  • Nadzorowanie systemów Linux i Storage pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania.
  • Serwisowanie systemów w ustalonym oknie czasowym i zgodnie z SLA.
  • Analiza incydentów i problemów oraz usuwanie ich skutków.
  • Sprzętowa i programowa rozbudowa systemów według ustalonego projektu.
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej systemów oraz kontrola zmian wprowadzanych do nich.
  • Automatyzacja zadań administratorskich przy pomocy narzędzia Ansible.

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia w administracji systemami Unix/Linux.
  • Biegła umiejętność pisana skryptów powłokowych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość rozwiązań serwerowych HP/DELL/Supermicro.
  • Znajomość rozwiązań pamięci masowych HP/EMC.
  • Znajomość rozwiązań rozproszonych systemów pamięci masowych (SDS).

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowie rozwiązań opartych o CEPH.
  • Doświadczenie w administracji Vmware.
  • Znajomość Ansible i Jenkins.
  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
  • Inicjatywa w proponowaniu rozwiązań technologicznych.
  • Umiejętność pracy zespołowej i chęć dzielenia się wiedzą.
  • Chęć ciągłego podnoszenia kompetencji i jakości świadczonych usług.

Oferujemy

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami.
  • Pracę w zespolę ekspertów i pasjonatów IT.
  • Pracę w nowoczesnym Data Center z certyfikatem TIER III.
  • Realny wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie UoP.
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wakacji).
  • Elastyczne godziny pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aplikację zawierającą CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia (netto) prosimy przesyłać na adres: kariera@exea.pl

Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza poniżej.
Zostaw email lub telefon, odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Jesteś Klientem indywidualnym? Podwoimy Twoje pierwsze doładowanie cloud.

Bez kombinacji. Ot tak.

Załóż konto