Pierwsza chmura bez limitów i ukrytych kosztów

W Exea365 w prosty sposób uruchomisz Cloud VDC - własne Virtual Data Center z nieograniczoną liczbą serwerów wirtualnych, bez limitów transferu danych i opłat za licencje Windows Server


Poznaj Cloud VDC

Cloud VDC (Virtual Data Center) to zasoby, którymi w pełni zarządzasz tworząc nielimitowaną liczbę maszyn wirtualnych, połączeń sieciowych, konfiguracji firewall i wiele innych. To pierwsza polska w pełni skalowalna chmura bez ograniczeń, która rośnie wraz z Twoim biznesem. Bez względu na to, czy używasz jednej maszyny wirtualnej, czy wielu.

  • licencje Windows Server bez limitu
  • nielimitowany transfer danych
  • ochrona przed atakami DDoS
  • pełna zgodność z RODO
  • SLA 99,99%
  • wirtualizacja VMware
  • data center w Polsce
  • intuicyjny panel Exea365

Nielimitowana liczba maszyn wirtualnych

Brak dodatkowych opłat za licencje VMware

Nielimitowana liczba licencji Windows Server

Prosta obsługa przez panel Exea365


Jak uruchomić Cloud VDC
Cloud, jakiego potrzebujesz

Lubisz płacić tylko za to, czego potrzebujesz? Idealnie! Dzięki kreatorowi w Exea365 stworzysz środowisko, które będzie odpowiednie dla Twojego aktualnego zapotrzebowania. Sam w kilku prostych krokach ustalisz parametry swojego środowiska oraz poznasz jego finalną cenę bez ukrytych kosztów.Infrastruktura oparta
o najlepsze rozwiązania

Tworząc Cloud VDC nie pozwoliliśmy sobie na żadne kompromisy. Jesteśmy świadomi, jak ważne dane nam powierzasz, dlatego za główny cel postawiliśmy sobie połączenie przystępnych cen z wysokowydajną infrastrukturą, która sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

W standardzie otrzymujesz wirtualizację lidera rynku VMware, a co najważniejsze swoimi zasobami zarządzasz za pomocą vCloud Director. Możesz również skorzystać z nielimitowanej liczby licencji Microsoft Windows Server. To wszystko bez dodatkowych, ukrytych kosztów.

Exea Data Center zlokalizowane w Polsce

Cloud VDC świadczony jest z Exea Data Center, które wybudowaliśmy od podstaw, spełniając najbardziej rygorystyczne wytyczne. Jako jedyni w Polsce przeszliśmy niezależną weryfikację otrzymując prestiżowy certyfikat TIER III of Design Documents oraz TIER III of Constructed Facility wydany przez Uptime Institute.

Działamy w oparciu o wdrożony i audytowany System Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301:2012) oraz Bezpieczeństwa informacji (ISO 27001:2013) spełniając w pełni wygania RODO.

Porównaj przykładowe konfiguracje

Przykładowa konfiguracja0,22 złnetto / h
2 CPU
4 GB RAM
30 GB HDD
5000 IOPS
Transfer: bez limitu
Windows Server: bez limitu
Dowolna liczba serwerów
Sieci LAN: bez limitu
Firewall
Network Adress Translator
Ochrona AntyDDoS
Gwarancja SLA: 99,99%
Data Center w Polsce

Jesteś gotowy, by zacząć?

Uruchom swój Cloud VDC!