fbpx

Case study

Innowacyjny trwały nośnik Banku Spółdzielczego w Toruniu

Bank Spółdzielczy w Toruniu w ramach systemu cyfrowej obsługi klientów wdrożył nowoczesne rozwiązanie trwałego nośnika w oparciu o technologię blockchain oraz WORM as a Service. Dzięki temu spełnia wszystkie wymagania nakładane przez UOKiK, KNF i RODO, gwarantując swoim klientom bezpieczeństwo oraz łatwy dostęp do ich dokumentów, przy jednoczesnej redukcji kosztów i redukcji papierowych wydruków.

×

Technologia w służbie sztuki

Energa CAMERIMAGE to największy i najbardziej znany festiwal poświęcony pracy operatorów filmowych i hołd złożony ich kreatywności. Zdjęcia filmowe to również technologia i setki gigabajtów danych, a Exea Data Center to miejsce idealnie dla nich stworzone.

×

Migracja danych obrazowych

Przenieśliśmy 20 TB cyfrowych danych obrazowych pacjentów ze Szpitala Specjalistycznego im. dra Władysława Biegańskiego w Grudziądzu do bezpiecznej i skalowalnej chmury w Exea Data Center w Toruniu. To pierwszy etap planu utworzenia kujawsko-pomorskiego repozytorium danych medycznych, które będzie miejscem bezpiecznego gromadzenia danych pacjentów dla pozostałych szpitali.

×

Pionierskie wdrożenie blockchain w Toruńskim Centrum Usług Wspólnych

Toruńskie Centrum Usług Wspólnych realizuje usługi wspólne w obszarze finansowo-księgowym, sprawozdawczym i płacowym dla wszystkich jednostek oświatowych w Toruniu. Dzięki technologii Atende ChainDoc oraz infrastrukturze Exea Data Center dokumenty Centrum są należycie zabezpieczone oraz mogą być przesyłane w szybki i zdecydowanie tańszy sposób.

×

Bezpieczna i skalowalna chmura
dla Donoria S.A.

Donoria to lider na polskim rynku oferującym produkty związane z bezpieczeństwem nowych technologii w biznesie szyte na miarę, sprawdzone już na brytyjskim i globalnym rynku. Obserwując stały wzrost zapotrzebowania na tego typu ubezpieczenia postanowili sprostać potrzebom swoich klientów tworząc system, który dokonuje w krótkim czasie bardzo szczegółowej analizy, m.in. potencjalnego ryzyka.

×

Własne Data Center w modelu usługowym dla Arriva

Systematycznie zwiększająca się ilość pasażerów to wielkie wyzwania dla firmy Arriva. Podstawowym założeniem było zyskanie elastyczności, a zarazem stabilności kluczowych systemów odpowiedzialnych za wspomaganie biznesu: m.in. sprzedaż biletów, danych statystycznych oraz obsługi pociągów.

×

Migracja oraz kolokacja dla Domena.pl

Domena.pl to jedna z największych firm hostingowych w Polsce. Na rynku istnieją 15 lat, w ciągu których zmieniali się tak samo dynamicznie, jak zmieniał się Internet. Obecnie posiadają 100 000 domen internetowych, 10 000 serwerów wirtualnych oraz 500 aktywnych kampanii internetowych. Stały proces rozwoju spowodował, że postanowili przenieść całe swoje zasoby z warszawskiej serwerowni do toruńskiego Exea Data Center. Zyskali dzięki temu jeszcze większe bezpieczeństwo oraz możliwość ciągłej rozbudowy swojej infrastruktury.

×
cloud

Polska chmura dla firm.
Załóż darmowe konto Exea365

Uruchom

Exea365
Exea Cloud
Exea Backup
Exea Poczta
Status i informacje
Pomoc techniczna
×