Case study

Migracja oraz kolokacja dla Domena.pl

Domena.pl to jedna z największych firm hostingowych w Polsce. Na rynku istnieją 15 lat, w ciągu których zmieniali się tak samo dynamicznie, jak zmieniał się Internet. Obecnie posiadają 100 000 domen internetowych, 10 000 serwerów wirtualnych oraz 500 aktywnych kampanii internetowych. Stały proces rozwoju spowodował, że postanowili przenieść całe swoje zasoby z warszawskiej serwerowni do toruńskiego Exea Data Center. Zyskali dzięki temu jeszcze większe bezpieczeństwo oraz możliwość ciągłej rozbudowy swojej infrastruktury.

×

Własne Data Center w modelu usługowym dla Arriva.

Systematycznie zwiększająca się ilość pasażerów to wielkie wyzwania dla firmy Arriva. Podstawowym założeniem było zyskanie elastyczności, a zarazem stabilności kluczowych systemów odpowiedzialnych za wspomaganie biznesu: m.in. sprzedaż biletów, danych statystycznych oraz obsługi pociągów.

×

Bezpieczna i skalowalna chmura
dla Donoria S.A.

Donoria to lider na polskim rynku oferującym produkty związane z bezpieczeństwem nowych technologii w biznesie szyte na miarę, sprawdzone już na brytyjskim i globalnym rynku. Obserwując stały wzrost zapotrzebowania na tego typu ubezpieczenia postanowili sprostać potrzebom swoich klientów tworząc system, który dokonuje w krótkim czasie bardzo szczegółowej analizy, m.in. potencjalnego ryzyka.

×

Jesteś Klientem indywidualnym? Podwoimy Twoje pierwsze doładowanie cloud.

Bez kombinacji. Ot tak.

Załóż konto

Exea Cloud
Exea Cloud
Exea Backup
Exea Poczta
Status i informacje
Pomoc techniczna
×